IMG Worlds of Adventure

IMG Worlds of Adventure – vstupenky, ceny, slevy, co očekávat a další

A

Apurva Sinha

·14 min read

IMG Worlds of Adventure je fantastický krytý zábavní park s pěti odlišnými zónami v Dubaji ve Spojených arabských emirátech.

Můžete se setkat se slavnými superhrdiny Marvelu, užít si společnost postav z Cartoon Network nebo se vrátit v čase do doby dinosaurů v Lost Valley.

Najdete zde vzrušující jízdy, interaktivní atrakce, živá představení a také možnosti stravování a nakupování, které vás zabaví po celý den.

Nejlepší na tom je, že je uvnitř, takže ho můžete navštívit celoročně, aniž byste se museli starat o počasí.

Ať už milujete superhrdiny, kreslené filmy nebo starověká zvířata, IMG Worlds of Adventure vám zaručí den plný úžasných zážitků a zábavy!

Zde je tedy vše, co potřebujete vědět o vstupenkách do IMG Worlds of Adventure – ceny, slevy, co můžete očekávat a další!

Rychlý pohled

Otevírací doba: od 12:00 do 22:00 (nebo 23:00)

Poslední vstup: 21:30 nebo 22:30

Potřebný čas: Celý den

Nejlepší doba: listopad až únor, všední dny, brzy ráno

Cena vstupenky: 345 AED (94 USD)

Umístění

E311, silnice šejka Mohammeda bin Zayeda, město Arábie – Dubaj – Spojené arabské emiráty. Získejte pokyny.

Kde koupit vstupenky do IMG Worlds of Adventure

Vstupenky do IMG Worlds of Adventure si můžete zakoupit online nebo u pokladny v zábavním parku IMG Worlds of Adventure.

Doporučujeme si vstupenky zakoupit online předem.

Pokud si koupíte vstupenky online, vyhnete se dlouhému čekání, které může trvat 2 hodiny, zejména během svátků a rušné turistické sezóny na jaře.

Online vstupenky vám také nabízejí různé možnosti zájezdů a jsou obvykle levnější, s flexibilitou v termínu, kdy chcete jet.

Při rezervaci vstupenek předem si můžete také zvolit zrychlené jízdenky – vaše cesta bude hladká!

Zde jsou všechny vstupenky do IMG Worlds of Adventure , abyste si mohli vybrat tu nejlepší pro vás!

Ceny vstupenek do IMG Worlds of Adventure

Vstupenka do IMG Worlds of Adventure stojí 345 AED (94 dolarů) na osobu o výšce 1,05 m a více.

Pokud plánujete navštívit další atrakce v Dubaji, Go City Explorer Pass nabízí vstup na různé atrakce.

Ceny vstupenek Go City Explorer Pass se liší v závislosti na počtu atrakcí, které se rozhodnete navštívit.

U tří atrakcí, včetně IMG Worlds of Adventure, ceny začínají na 695 AED (189 USD) za dospělého (ve věku 13 až 99 let).

Pro děti (ve věku 3 až 12 let) je cena vstupenky 566 AED (154 USD).

Děti do 2 let cestují zdarma.

Typy vstupenek Cena Lístek
Vstupenka do světa IMG 345 diarhů (94 dolarů) Koupit tuto vstupenku
Průzkumný průkaz Go City 695 diarhů (189 dolarů) Koupit tuto vstupenku

Typy vstupenek do IMG Worlds of Adventure

1. Vstupenka do IMG World of Adventures

Toto je nejjednodušší vstupenka do zábavního parku.

Nabízí neomezený přístup ke všem atrakcím a jízdám.

K této vstupence si také můžete vybrat různá vylepšení, jako je například dokonalý zrychlený vstup, zrychlený vstup + Strašidelný dům a zrychlený vstup se třemi vstupenkami.

Zrychlená vstupenka nabízí jednorázový přístup na všechny atrakce bez fronty, zatímco trojitá zrychlená vstupenka vám dává možnost třikrát se projet bez fronty na všechny atrakce.

Vstupenku si můžete rezervovat online a upgrady získat na místě.

Cena vstupenky do IMG Worlds of Adventure:

Vstupenka do IMG World of Adventure stojí 345 AED (94 dolarů) na osobu s výškou nad 1,05 m.

2. Městský průkaz Dubai

Pokud plánujete navštívit Dubaj a všechny její atrakce, zvažte lístek Go City Explorer Pass.

S touto permanentkou můžete navštívit až 7 atrakcí. S touto permanentkou si můžete užít zrychlený vstup na atrakce.

Nejlepší na tom je zlevněná cena vstupenek – s permanentkou ušetříte až 10 % ve srovnání s nákupem jednotlivých vstupenek.

Tato permanentka je platná 2 roky od zakoupení a 60 dní od aktivace při první návštěvě atrakce.

Ceny vstupenek do Dubaje:

Stáří Cena
Vstupenka pro dospělé (13 až 99 let) 695 diarhů (189 dolarů)
Dětská vstupenka (3 až 12 let) 566 diarhů (154 dolarů)
Kojenec (2 roky a mladší) Vstup zdarma

Co můžete očekávat v IMG Worlds of Adventure

IMG Worlds of Adventure v Dubaji slibuje akcí nabitý den pro návštěvníky všech věkových kategorií.

Tento krytý zábavní park je rozdělen do pěti zón, z nichž každá má jedinečné téma.

Marvel Zone je domovem vašich oblíbených superhrdinů, zatímco Cartoon Network Zone nabízí oblíbené postavy jako Ben 10 a Powerpuff Girls.

Prozkoumejte prehistorické období v Lost Valley a dejte si pauzu na IMG Boulevard s možností stravování a nakupování.

Dopřejte si vzrušující zábavu na atrakcích, jako je horská dráha Velociraptor a dobrodružství Spider-Mana.

A nenechte si ujít interaktivní atrakce a živá vystoupení; dejte si pozor na setkání se svými oblíbenými postavami.

Najdete zde spoustu restaurací s nabídkou různých kuchyní a obchodů plných suvenýrů.

Bezpečnost a dostupnost jsou zde prioritou, aby si každý užil spoustu zábavy. Nezapomeňte si u některých atrakcí ověřit výšková omezení.

Ať už jste fanoušek superhrdinů, kreslených filmů nebo dinosaurů, IMG Worlds of Adventure vám zaručí nezapomenutelný den zábavy!

Tak se připravte na den plný vzrušení a nezapomenutelných zážitků!

Jak se dostat do zábavního parku IMG Worlds of Adventure

Zábavní park se nachází přímo v srdci Dubaje a je poměrně snadno dostupný.

IMG World se nachází hned vedle Global Village na ulici Sheikh Mohammed Bin Zayed Road.

Adresa: E311, Sheikh Mohammed Bin Zayed Road, City of Arabia – Dubaj – Spojené arabské emiráty. Získat pokyny.

Do IMG Worlds of Adventure se dostanete autem nebo veřejnou dopravou.

Metrom

Nejbližší stanice metra k IMG Worlds of Adventure je UAE Exchange Metro Station.

Nachází se na červené lince.

Odtud si návštěvníci mohou vzít taxi nebo autobus linky F55, který je vysadí až před prah parku.

Autobusová linka F55 jezdí každý den od 6:00 do 22:00 a jezdí každých 30 minut.

Autobusem

Pokud chcete ušetřit na nákladech na dopravu v Dubaji, autobusy RTA jsou cenově výhodné.

Jednou z pohodlných možností je autobus RTA číslo 106, který nabízí přímou linku do zábavního parku IMG World of Adventure z nákupního centra Mall of the Emirates.

Můžete se rozhodnout pro autobus RTA číslo 102, který odjíždí ze stanice metra Ibn Battuta a vystupuje v Global Village.

Odtud se do parku dostanete taxíkem.

Kyvadlovou dopravou

Návštěvníci IMG Worlds of Adventure si mohou vybrat pohodlnou a cenově dostupnou kyvadlovou dopravu.

Kyvadlovou dopravu provozuje Arabian Adventures, důvěryhodná dubajská cestovní kancelář, a jezdí přímo ke vchodu do parku z několika míst v Dubaji, včetně velkých hotelů.

Kyvadlová doprava jezdí celý den, protože je k dispozici více časů a míst vyzvednutí. Ceny začínají na 60 AED na osobu v závislosti na místě vyzvednutí.

Doporučuje se rezervovat si kyvadlovou dopravu předem, abyste si zajistili místo a předešli zpožděním.

Autem

Nejlepší a nejrychlejší způsob, jak se dostat do IMG Worlds of Adventure, je buď autem, nebo taxíkem.

Můžete si snadno rezervovat odvoz nebo se do zábavního parku dojet autem. Pokyny k cestě získáte vyhledáním výrazu „IMG Worlds of Adventure, Dubai“.

Taxíky v Dubaji mají měřiče a jízdné je regulováno vládou, takže byste měli dostat spravedlivou cenu.

Cesta autem do IMG Worlds of Adventure by vám měla trvat přibližně 30 minut.

Otevírací doba zábavního parku IMG Worlds of Adventure

IMG Worlds of Adventure je otevřeno po celý rok.

Od neděle do čtvrtka je otevřeno od 12 do 22 hodin.

Od pátku do soboty je IMG World of Adventure otevřeno od 12:00 do 23:00.

Poslední vstup do parku a jeho atrakcí je 30 minut před zavírací dobou.

Měsíce Otevírací doba Poslední záznam
Ne – Čt 12:00 až 22:00 21:30
Pá – So 12:00 až 23:00 22:30

Nejlepší doba k návštěvě IMG Worlds of Adventure

Abyste se vyhnuli davům, naplánujte si příjezd brzy ráno, kdy se park otevírá.

Díky tomu si můžete užít oblíbené atrakce s kratšími čekacími dobami.

Nejlepší doba pro návštěvu IMG Worlds of Adventure v Dubaji závisí také na vašem počasí a preferencích davu.

Dubaj má horké klima, takže návštěva v chladnějších měsících, od listopadu do února, je dobrý nápad.

Počasí je v tomto období příjemné, což návštěvu a venkovní vyjížďky činí pohodlnějšími.

Vyhněte se návštěvě během horkých letních měsíců od června do srpna, protože teploty mohou prudce stoupat, což ztěžuje příjemné venkovní aktivity.

Navíc může být park během školních prázdnin a víkendů přeplněnější, takže pokud dáváte přednost klidnějšímu zážitku, zvažte návštěvu ve všední dny.

Pokud chcete sváteční atmosféru, zvažte návštěvu během speciálních akcí nebo svátků, kdy může park nabízet tematické výzdobu a zábavu.

Nejlepší doba k návštěvě IMG Worlds of Adventure je tedy ve všední dny během chladnějších měsíců, od listopadu do února, abyste se vyhnuli davům a spalujícímu letnímu horku.

Jak dlouho trvá prozkoumat IMG World of Adventure

Doba, kterou strávíte v IMG Worlds of Adventure v Dubaji, se může lišit v závislosti na vašich zájmech a počtu návštěvníků.

V průměru si naplánujte celý den plný zábavy. Zde je hrubý odhad, kolik času byste mohli strávit v každé z pěti zón:

Fanoušci Marvelu by měli strávit 2 až 3 hodiny prozkoumáváním atrakcí a jízd s tematikou superhrdinů v Marvel Zone.

Pokud máte rádi kreslené filmy, můžete si užít 2 až 3 hodiny nebo i déle v Cartoon Network Zone, kde se můžete projet na atrakcích a setkat se s oblíbenými postavami.

Na cestu časem s dinosaury a na vzrušující jízdy v oblasti Lost Valley – Dinosaur Adventure si vyhraďte přibližně 1 až 2 hodiny.

Na IMG Boulevard najdete možnosti stravování a nakupování, proto si vyhraďte 1 až 2 hodiny na pohodovou přestávku.

Toto jsou hrubé odhady a váš čas v jednotlivých zónách se může lišit v závislosti na vašich preferencích a frontách u atrakcí.

Abyste si návštěvu užili co nejlépe, přijďte včas a upřednostněte místa, která musíte vidět.

Atrakce v IMG World of Adventure Dubai

Tento kolosální krytý zábavní park je centrem strhujících jízd, pohlcujících atrakcí a nezapomenutelných zážitků pro návštěvníky všech věkových kategorií.

Jako největší krytý zábavní park na světě nabízí IMG Worlds of Adventure vzrušující jízdy a atrakce.

Zde jsou všechny atrakce a atrakci v IMG World of Adventure v Dubaji:

1. Bitva o Ultrona v Avengers

Pro fanoušky Marvel Cinematic Universe nabízí IMG Worlds of Adventure příležitost vžít se do role vašich oblíbených superhrdinů.

„Avengers Battle of Ultron“ vám umožní připojit se k Iron Manovi, Thorovi, Black Widow, Hawkeyeovi, Captainu Americe a Hulkovi, kteří se vznesou do nebe, aby bojovali se zlým padouchem Ultronem.

Je to šance získat si místo v týmu Avengers a pomoci zachránit situaci v této akční 3D jízdě.

Výškové omezení : 1,3 m až 2,08 m

Zóna : Marvel

2. Základna Hulka Epsilona 3D:

Ponořte se do jedinečné, nejmodernější stereoskopické kopule kina a staňte se svědky Hulka od Marvelu.

Na této strhující 3D jízdě můžete sledovat Hulkův boj s jeho nejsmrtelnějším nepřítelem.

Tento 360stupňový, plně pohlcující zážitek ze sledování zanechá nesmazatelnou stopu.

Výškové omezení : 1 m až 1,95 m

Zóna: Marvel

3. Spider-Man Dock Ockova pomsta

Projeďte se městem se slavným pavoukem od Marvelu ve filmu „Spider-Man Doc Ock's Revenge“.

Bojujte se Spider-Manovým nepřítelem, Doktorem Octopusem, a zabraňte mu v krádeži energetických zdrojů města.

Tato vzrušující jízda vám dodá pocit superhrdiny, když se připojíte ke Spider-Manovi v jeho snaze ochránit město.

Výškové omezení : 1,2 m

Zóna: Marvel

4. Thorův hromový spin

Připravte se na zážitek vzdorující gravitaci, když se vás Thor, Mocný mstitel od Marvelu, pokusí zachránit ze spárů Lokiho, boha neplechy.

Je to ohromující fyzikální experiment, na který nezapomenete.

Výškové omezení : 1,4 m až 1,95 m

Zóna: Marvel

5. Avengers: Let Quinjetů

Ovládněte svůj dvoumístný Quinjet a závodějte po boku ostatních Quinjetů v zábavné soutěži.

Tato jízda je vhodná pro všechny věkové kategorie a umožní vám připojit se k těm nejlepším z Marvelu na vzrušujícím dobrodružství.

Výškové omezení: 1,3 m

Zóna: Marvel

6. Velociraptor

Pro milovníky adrenalinu je jízda na Velociraptorovi naprostou nutností.

Tato vysokorychlostní horská dráha startuje z prehistorických džunglí Ztraceného údolí – Dinosaur Adventure a dobrodruhy žene do dubajské pouště.

S dechberoucími zvraty, obraty a pády je to vzrušující zážitek, který vám rozbuší srdce.

Výškové omezení : 1,3 m

Zóna: Ztracené údolí

7. Predátor

Pokud zvládáte smyčky a rolování vzdorující gravitaci, pak je Predator v Lost Valley pro vás jako stvořený.

Tato horská dráha vás provede džunglí a vystaví vás vzrušujícím smyčkám a strhujícím kolmým jízdám, než vás čeká dechberoucí pád až za hranici svislé výšky.

Predátor je nezapomenutelnou lekcí o síle gravitace a není pro slabé povahy.

Výškové omezení : 1,25 m

Zóna: Ztracené údolí

8. Zakázané území

Pro ty, kteří jsou fascinováni dinosaury, je „Zakázané území“ atrakcí, kterou musíte navštívit.

Vraťte se v čase a buďte svědky dinosaurů v životní velikosti, jak se potulují po Zemi.

Tento pohlcující zážitek vám umožní přiblížit se k některým z nejunikátnějších a nejděsivějších tvorů, které naše planeta kdy poznala. Jen nezapomeňte, abyste se k nim nepřiblížili příliš.

Výškové omezení: 1,3 m až 2,08 m

Zóna: Ztracené údolí

9. Dino kolotoč

Vydejte se na klasický kolotoč, ale s trochou nádechu Ztraceného údolí.

Čeká na vás nové dobrodružství, když se nalodíte na Dino kolotoč a budete se procházet s přátelskými obyvateli Ztraceného údolí.

Ale buďte opatrní – někteří dinosauři jsou přátelštější než jiní.

Výškové omezení: 1,05 m

Zóna : Ztracené údolí

10. Dobrodružná pevnost:

Připravte se na ochranu vesnice Ztracené údolí před dinosaury.

Toto dobrodružné hřiště nabízí žebříky, tunely, skluzavky, mosty, sítě a lezecké výzvy, které vás užijí při zábavě.

Výškové omezení : 1,25 m

Zóna: Ztracené údolí

11. Dinosaurium

Tato uzavřená pískoviště s dinosauří tematikou nabízí vzrušující jízdy, skluzavky a prolézačky.

Je to vzrušující zábava pro batolata.

Výškové omezení: 0,9 m až 1,25 m

Zóna: Ztracené údolí

12. Powerpuff Girls – Běsnění robotů Mojo

Townsville potřebuje vaši pomoc!

Spoj se s Powerpuff girls a bojujte proti robotům Mojo Joja, kteří útočí na město.

Vzneste se po boku Blossom, Bubbles a Buttercup, kteří se snaží zachránit svět.

Výškové omezení: 1,35 m

Zóna: Cartoon Network

13. Ben10 5D Čas na hrdiny

Staňte se instalatérským praktikantem s Benem a Rookem.

Ale s padouchem Khyberem Lovecem to nebude snadné představení.

Ponořte se plně do Benova světa v tomto epickém multisenzorickém dobrodružství plném akce, která vám zrychlí tep.

Výškové omezení: 1,3 m

Zóna : Cartoon Network

14. Čas na dobrodružství – Jízda OOO s Finnem a Jakem

Leťte nad zemí Ooo s Finnem a Jackem.

Na této jízdě se setkáte s pulzujícími královstvími, Ledovým králem, spoustou princezen a dalšími mimořádnými postavami.

Výškové omezení : 1,3 m

Zóna: Cartoon Network

15. Úžasná Gumballova jízda

Gumballův a Darwinův školní vědecký projekt se vymkl kontrole a město Elmore je v chaosu.

Soutěžte s přáteli o zničení objektů, které hrozí ovládnout město, a zachraňte situaci.

Výškové omezení: 1,2 m

Zóna: Cartoon Network

16. LazyTown

Vkročte do světa LazyTown a zažijte interaktivní dobrodružství plné lezení, dobrodružství a vzrušujících zážitků.

Naučte se taneční kroky se Stephanieinou taneční školou a prozkoumejte tajné doupě Robbieho Rottena.

Upozorňujeme, že vstupenky na „Dobrodružství pirátů v Líném městě“ si hosté musí předem rezervovat na místě za poplatek 25 AED na osobu a omezenou dostupnost.

Pozdní příjezdy do rezervovaných časových úseků mohou vést ke ztrátě rezervace bez záruky její opětovné rezervace.

Výškové omezení: 0,9 m

Zóna: Cartoon Network

IMG World of Adventure, Dubaj – Často kladené otázky

1. Kolik stojí vstupenka do IMG World of Adventure?

2. Je IMG World největší na světě?

3. Čím je IMG známá?

4. Jaký je dress code pro IMG World?

5. Kolik atrakcí je v IMG World?

6. Je IMG vhodný pro dospělé?

7. Kolik času trávíte v IMG Dubai?