IMG Worlds of Adventure

IMG Worlds of Adventure – jegyek, árak, kedvezmények, mire számíthat és sok más

A

Apurva Sinha

·13 min read

Az IMG Worlds of Adventure egy fantasztikus fedett vidámpark, öt különálló zónával, Dubaiban, az Egyesült Arab Emírségekben.

Híres Marvel szuperhősökkel töltheted az időt, élvezheted a Cartoon Network karakterek társaságát, vagy visszautazhatsz az időben a dinoszauruszok korába az Elveszett Völgyben.

Izgalmas attrakciók, interaktív látnivalók, élő előadások, valamint étkezési és vásárlási lehetőségek gondoskodnak arról, hogy egész nap szórakoztassátok magatokat.

A legjobb rész? Beltéri, így egész évben látogatható anélkül, hogy aggódnia kellene az időjárás miatt.

Akár a szuperhősöket, rajzfilmeket vagy ősi szörnyeket szereted, az IMG Worlds of Adventure garantáltan egy fantasztikus élményekkel és szórakozással teli napot fogsz eltölteni!

Íme tehát minden, amit az IMG Worlds of Adventure jegyekről tudni kell – árak, kedvezmények, mire számíthatsz és még sok minden más!

Gyors áttekintés

Nyitvatartás: déli 12-től este 10-ig (vagy este 11-ig)

Utolsó belépés: 21:30 vagy 22:30

Szükséges idő: Egész nap

Legjobb idő: novembertől februárig, hétköznapokon, kora reggel

Jegyár: 345 AED (94 dollár)

Elhelyezkedés

E311, Sheikh Mohammed Bin Zayed út, Arábia városa – Dubai – Egyesült Arab Emírségek. Útvonalterv kérése.

Hol lehet IMG Worlds of Adventure jegyeket vásárolni?

Az IMG Worlds of Adventure jegyeket online vagy az IMG Worlds of Adventure Park jegypénztáránál vásárolhatod meg.

Javasoljuk, hogy jegyeit előre online szerezze be.

Ha online vásárolsz jegyet, kihagyhatod a hosszú várakozást, ami akár 2 órát is igénybe vehet, különösen ünnepnapokon és a tavaszi forgalmas turisztikai szezonban.

Az online jegyek vásárlásakor különböző túralehetőségek közül választhat, és általában olcsóbbak is, rugalmasan kiválaszthatja a kívánt dátumot.

Jegyfoglaláskor előre is választhat gyorsított jegyeket, így utazása zökkenőmentes lesz!

Íme az összes IMG Worlds of Adventure jegy , hogy kiválaszthasd a számodra legmegfelelőbbet!

IMG Worlds of Adventure jegyárak

Az IMG Worlds of Adventure belépőjegye 345 AED (94 dollár) fejenként, 1,05 m (41 hüvelyk) vagy annál magasabb személyek esetén.

Ha Dubai más látnivalóit is felkeresi, a Go City Explorer Pass belépést biztosít számos látnivalóhoz.

A Go City Explorer Pass ára a meglátogatni kívánt látnivalók számától függően változik.

Három látnivaló, köztük az IMG Worlds of Adventure vidámpark esetében az árak 695 AED-től (189 USD) kezdődnek felnőttenként (13-99 éves korig).

Gyermekeknek (3-12 éves korig) a jegy ára 566 AED (154 USD).

A 2 év alatti gyermekek ingyen utazhatnak.

Jegytípusok Ár Jegy
IMG World belépőjegy 345 emirátusi dirham (94 dollár) Vásárolja meg ezt a jegyet
Go City Explorer bérlet 695 emirátusi dirham (189 dollár) Vásárolja meg ezt a jegyet

Az IMG Worlds of Adventure jegyek típusai

1. IMG World of Adventures belépőjegy

Ez a legegyszerűbb belépőjegy a vidámparkba.

Korlátlan hozzáférést biztosít minden attrakcióhoz és játékhoz.

Ezzel a jeggyel különféle fejlesztéseket is választhatsz, például a végső gyorsított belépőt, a gyorsított belépőt + kísértetjárta házat és a 3 lövéses gyorsított belépőt.

A gyorsított jegy egyszeri sorban állás nélküli belépést biztosít az összes játékhoz, míg a 3 férőhelyes gyorsított jegy háromszori sorban állás nélküli belépést biztosít az összes játékhoz.

A belépőjegyet online is megrendelheted, a helyszínen pedig igénybe veheted az extrákat.

IMG Worlds of Adventure jegyár:

Az IMG World of Adventure belépőjegy ára 345 AED (94 USD) személyenként, 1,05 m (41 hüvelyk) feletti magasság esetén.

2. Dubai városbérlet

Fontold meg a Go City Explorer bérletet, ha Dubait és annak összes látnivalóját tervezed meglátogatni.

Ezzel a jeggyel akár 7 látnivalót is meglátogathatsz. Ezzel a jeggyel gyorsított belépést kapsz a látnivalókhoz.

A legjobb az egészben a kedvezményes jegyárak - akár 10%-ot is megtakaríthatsz a bérlettel a külön megvásárolt jegyekhez képest.

Ez a bérlet a vásárlástól számított 2 évig, az első látványosságnál történő aktiválástól számított 60 napig érvényes.

Dubai City belépőjegyek árai:

Kor Ár
Felnőtt jegy (13-99 éves korig) 695 emirátusi dirham (189 dollár)
Gyermekjegy (3-12 éves korig) 566 emirátusi dirham (154 dollár)
Csecsemő (2 éves és fiatalabb) Ingyenes belépés

Mire számíthat az IMG Worlds of Adventure vidámparkban?

Az IMG Worlds of Adventure Dubaiban minden korosztály számára akciódús napot ígér.

Ez a fedett vidámpark öt zónára van osztva, amelyek mindegyike egyedi témával rendelkezik.

A Marvel Zónában kedvenc szuperhőseidnek ad otthont, míg a Cartoon Network Zónában olyan közkedvelt karakterek bontakoznak ki, mint Ben 10 és Pindúrlányok.

Fedezze fel az őskori korszakot az Elveszett-völgyben, és tartson egy kis szünetet az IMG Boulevardon étkezési és vásárlási lehetőségekkel.

Töltsd fel az izgalomra vágyó játékosokat olyan attrakciókkal, mint a Velociraptor hullámvasút és a Pókember kaland.

És ne hagyja ki az interaktív attrakciókat és az élő előadásokat; figyeljen a találkozásokra és az üdvözlésekre szeretett karaktereivel.

Rengeteg étkezési lehetőséget találsz, amelyek változatos konyhákat kínálnak, és ajándéktárgyakat árusító üzleteket.

A biztonság és az akadálymentesítés itt elsődleges szempont, biztosítva, hogy mindenki jól érezze magát. Ne felejtse el ellenőrizni a magasságkorlátozásokat bizonyos hullámvasutakra vonatkozóan.

Akár szuperhős-, rajzfilm- vagy dinoszaurusz-rajongó vagy, az IMG Worlds of Adventure felejthetetlen szórakozást garantál!

Készülj hát fel egy izgalmakkal és felejthetetlen élményekkel teli napra!

Hogyan juthat el az IMG Worlds of Adventure vidámparkba

A vidámpark Dubai szívében található, és viszonylag könnyen megközelíthető.

Az IMG World üzlete közvetlenül a Globális Falu mellett található, a Sheikh Mohammed Bin Zayed úton.

Cím: E311, Sheikh Mohammed Bin Zayed út, Arábia városa – Dubai – Egyesült Arab Emírségek. Útvonalterv kérése.

Az IMG Worlds of Adventure vidámpark autóval vagy tömegközlekedéssel is megközelíthető.

Metróval

Az IMG Worlds of Adventure-höz legközelebbi metróállomás az UAE Exchange metróállomás.

A Vörös Vonalban található.

Innen a látogatók taxival vagy az F55-ös busszal utazhatnak, amely a park küszöbén teszi ki őket.

Az F55-ös buszjárat minden nap reggel 6 és este 10 óra között közlekedik, 30 percenként.

Busszal

Ha meg szeretnéd spórolni a közlekedési költségeket Dubaiban, az RTA buszok költséghatékonyak.

Egy kényelmes lehetőség az RTA 106-os busza, amely közvetlen járatot biztosít az IMG World of Adventure vidámparkba a Mall of the Emirates bevásárlóközpontból.

Választhatod az Ibn Battuta metróállomásról induló 102-es RTA buszt, amely a Global Village megállónál fog szállni.

Innen taxival lehet eljutni a parkba.

Transzferbusszal

Az IMG Worlds of Adventure látogatói választhatják a kényelmes és megfizethető transzferbuszos opciót.

Az Arabian Adventures, egy megbízható dubaji túraszervező cég által üzemeltetett transzferjárat közvetlenül a park bejáratához közlekedik számos dubaji helyszínről, beleértve a nagyobb szállodákat is.

Több felvételi időpont és helyszín is elérhető, a transzfer egész nap közlekedik. Az árak személyenként 60 AED-től kezdődnek, a felvételi helytől függően.

A transzferszolgáltatást célszerű előre lefoglalni a hely biztosítása és a késések elkerülése érdekében.

Autóval

Az IMG Worlds of Adventure megközelítésének legjobb és leggyorsabb módja autóval vagy taxival.

Könnyedén lefoglalhatsz egy fuvart, vagy autóval is lemehetsz a vidámparkba. Útvonaltervezéshez keress rá az „IMG Worlds of Adventure, Dubai” kifejezésre.

A dubai taxikban mérőórák vannak, és a viteldíjakat a kormány szabályozza, így tisztességes árat kell kapnod.

Az IMG Worlds of Adventure autóval körülbelül 30 perc alatt elérhető.

IMG Kalandvilágok Nyitvatartása

Az IMG Worlds of Adventure egész évben nyitva tart.

Vasárnaptól csütörtökig déli 12 és este 10 óra között tart nyitva.

Péntektől szombatig az IMG World of Adventure déli 12 és este 11 óra között tart nyitva.

A parkba és látnivalóiba az utolsó belépés 30 perccel zárás előtt lehetséges.

Hónapok Nyitvatartás Utolsó bejegyzés
Vasárnap – Csütörtök 12:00-22:00 21:30
Péntek – Szombat 12:00-tól 23:00-ig 22:30

A legjobb idő az IMG Worlds of Adventure meglátogatására

A tömeg elkerülése érdekében érdemes kora reggel érkezni, amikor a park megnyílik.

Ez lehetővé teszi, hogy rövidebb várakozási idővel élvezhesse a népszerű látnivalókat.

Az IMG Worlds of Adventure Dubaiban való meglátogatásának legjobb időpontja az időjárástól és a tömeg preferenciáitól is függ.

Dubai éghajlata forró, ezért érdemes a hűvösebb hónapokban, novembertől februárig látogatni.

Kellemes az idő ebben az időszakban, így a látogatás és a szabadtéri túrák kényelmesebbek.

Kerülje a látogatást a perzselő nyári hónapokban júniustól augusztusig, mivel a hőmérséklet megugorhat, és a szabadtéri tevékenységek kevésbé élvezetesek lehetnek.

Ezenkívül a park iskolai szünetekben és hétvégéken zsúfoltabb lehet, ezért ha csendesebb élményt szeretne, érdemes hétköznapokon is ellátogatni.

Ha ünnepi hangulatra vágysz, érdemes különleges események vagy ünnepek idején ellátogatni a parkra, amikor tematikus dekorációk és szórakoztató programok várják a látogatókat.

Tehát az IMG Worlds of Adventure látogatásának legjobb ideje hétköznap a hűvösebb hónapokban, novembertől februárig, hogy elkerülje a tömegeket és a perzselő nyári hőséget.

Mennyi ideig tart az IMG World of Adventure felfedezése?

Az IMG Worlds of Adventure-ben Dubaiban eltöltött idő az érdeklődési körödtől és a tömegtől függően változhat.

Átlagosan egy teljes napnyi szórakozásra számíts. Íme egy durva becslés arról, hogy mennyi időt tölthetsz az öt zóna mindegyikében:

A Marvel rajongóknak 2-3 órát kellene eltölteniük a Marvel Zónában található szuperhős témájú játékok és látnivalók felfedezésével.

Ha szereted a rajzfilmeket, 2-3 órát vagy többet is eltölthetsz a Cartoon Network Zónában, ugrálhatsz a hullámvasutakra és találkozhatsz kedvenc karaktereiddel.

Szánjon körülbelül 1-2 órát az időutazásra a dinoszauruszokkal, és élje át az izgalmas játékokat az Elveszett Völgy – Dinoszaurusz Kalandparkban.

Az IMG Boulevardon étkezési és vásárlási lehetőségek várják a látogatókat, ezért szánjon 1-2 órát egy kellemes pihenésre.

Ezek durva becslések, és az egyes zónákban eltöltött idő a preferenciáidtól és a látnivalóknál lévő soroktól függően változhat.

Ahhoz, hogy a legtöbbet hozhassa ki látogatásából, érkezzen korán, és rangsorolja a kihagyhatatlan zónákat.

Az IMG World of Adventure Dubai hullámvasútjai

Ez a hatalmas fedett vidámpark szívdobogtató attrakciók, magával ragadó látványosságok és felejthetetlen élmények központja minden korosztály számára.

A világ legnagyobb fedett vidámparkjaként az IMG Worlds of Adventure izgalmas játékokat és látnivalókat kínál.

Íme az IMG World of Adventure, Dubai összes attrakciója és attrakciója:

1. Bosszúállók: Ultron csatája

A Marvel Cinematic Universe rajongóinak az IMG Worlds of Adventure lehetőséget kínál arra, hogy kedvenc szuperhőseik bőrébe bújjanak.

Az „Ultron Bosszúállóinak Csatája” című játékban csatlakozhatsz Vasemberhez, Thorhoz, Fekete Özvegyhez, Sólyomszemhez, Amerika Kapitányhoz és Hulkhoz, miközben a levegőbe emelkednek, hogy megküzdjenek a gonosz Ultronnal.

Itt a lehetőség, hogy kiérdemeld a helyed a Bosszúállók csapatában, és segíts megmenteni a helyzetet ebben az akciódús 3D-s utazásban.

Magasságkorlátozás : 1,3 m - 2,08 m

Zóna : Marvel

2. Hulk Epsilon Bázis 3D:

Merülj el egy egyedülálló, csúcstechnológiás sztereoszkopikus mozikupolában, hogy tanúja lehess a Marvel Hulknak.

Ezen az izgalmas 3D-s utazáson Hulk csatáját nézheted meg leghalálosabb ellenségével.

Ez a 360 fokos, teljesen magával ragadó vizuális élmény kitörölhetetlen nyomot fog hagyni.

Magasságkorlátozás : 1 m - 1,95 m

Zóna: Marvel

3. Pókember Dock Ock bosszúja

Suhanj át a városon a Marvel híres hálóhajítójával a „Pókember: Doc Ock bosszúja” című filmben.

Harcolj Pókember ellenségével, Doktor Polippal, és akadályozd meg, hogy ellopja a város energiaellátását.

Ezen az izgalmas utazáson szuperhősnek fogod érezni magad, miközben csatlakozol Pókemberhez a város védelmére irányuló küldetésében.

Magasságkorlátozás : 1,2 m

Zóna: Marvel

4. Thor mennydörgés pörgés

Készülj fel egy gravitációt meghazudtoló élményre, amint a Marvel Thorja, a Hatalmas Bosszúálló megpróbál megmenteni Loki, a Csintalanság istenének karmaiból.

Ez egy szédítő fizikai kísérlet, amit soha nem fogsz elfelejteni.

Magasságkorlátozás : 1,4 m - 1,95 m

Zóna: Marvel

5. Bosszúállók: Quinjetek repülése

Vedd át az irányítást a kétüléses Quinjeted felett, és versenyezz más Quinjetekkel egy szórakoztató versenyben.

Ez az utazás minden korosztálynak megfelel, és lehetővé teszi, hogy csatlakozz a Marvel legjobbjaihoz egy izgalmas kalandban.

Magasságkorlátozás: 1,3 m

Zóna: Marvel

6. A velociraptor

Az adrenalin megszállottjainak a Velociraptor körhinta feltétlenül ki kell próbálniuk.

Ez a nagy sebességű hullámvasút az Elveszett Völgy – Dinoszaurusz Kaland őskori dzsungeléből indul, és a kalandorokat Dubai sivatagába repíti.

Lélegzetelállító csavarokkal, fordulatokkal és esésekkel ez egy izgalmas élmény, amelytől hevesebben fog verni a szíved.

Magasságkorlátozás : 1,3 m

Zóna: Az Elveszett Völgy

7. Ragadozó

Ha bírod a gravitációt meghazudtoló hurkokat és gurulásokat, akkor az Elveszett Völgyben található Predator neked való.

Ez a hullámvasút-utazás átvisz a dzsungelen, izgalmas hurkoknak és magával ragadó gurulásoknak vetve alá, mielőtt egy lélegzetelállító, a függőlegesnél is lélegzetelállítóbb zuhanás következik.

A Predator felejthetetlen lecke a gravitáció erejéről, és nem a gyenge idegzetűeknek való.

Magasságkorlátozás : 1,25 m

Zóna: Az Elveszett Völgy

8. A Tiltott Terület

A dinoszauruszok szerelmeseinek a „Tiltott Terület” egy kötelező látnivaló.

Lépj vissza az időben, és nézd meg az életnagyságú dinoszauruszokat, amint a Földön barangolnak.

Ez a magával ragadó élmény lehetővé teszi, hogy közel kerülj bolygónk legkülönlegesebb és legfélelmetesebb teremtményeihez. Csak ne kerülj túl közel.

Magasságkorlátozás: 1,3 m - 2,08 m

Zóna: Az Elveszett Völgy

9. Dino körhinta

Szállj fel a klasszikus körhintára, de egy kis Elveszett Völgy hangulattal.

Egy új kaland vár rád, miközben felszállsz a Dínó Körhintára, és együtt barangolsz az Elveszett Völgy barátságos lakóival.

De légy óvatos – egyes dinoszauruszok barátságosabbak, mint mások.

Magasságkorlátozás: 1,05 m

Zóna : Az Elveszett Völgy

10. Kalandvár:

Készülj fel, hogy megvédd az Elveszett Völgy falut a dinoszauruszoktól.

Ezen a kalandjátszótéren létrák, alagutak, csúszdák, hidak, hálók és mászópályák várják a látogatókat, miközben jól érzik magukat.

Magasságkorlátozás : 1,25 m

Zóna: Elveszett Völgy

11. Dinoszaururium

Ez a dinoszaurusz témájú, zárt homokozópark izgalmas játékokat, csúszdákat és mászókákat kínál.

Izgalmas csemege a kisgyermekek számára.

Magasságkorlátozás: 0,9 m - 1,25 m

Zóna: Az Elveszett Völgy

12. Pindúr Pandúrok – Mojo Robot Rampage

Townsville-nek szüksége van a segítségedre!

Csatlakozz a Pindúrlányokhoz, és harcolj Mojo Jojo robotjaival, akik támadják a várost.

Szárnyalj Blossom, Bubbles és Buttercup oldalán, miközben megpróbálják megmenteni a világot.

Magasságkorlátozás: 1,35 m

Zóna: Cartoon Network

13. Ben10 5D Hősidő

Légy vízvezeték-szerelő gyakornok Bennel és Rookkal.

De a gonosztevő Khyber, a Vadász jelenlétében nem lesz könnyű a bemutatkozás.

Merülj el teljesen Ben világában ebben az epikus, több érzékszervet érintő kalandban, amely tele van pulzusszedő akcióval.

Magasságkorlátozás: 1,3 m

Zóna : Cartoon Network

14. Kalandra fel! – Ooo utazása Finnel és Jake-kel

Repülj át Ooo földje felett Finn-nel és Jackkel.

Találkozz vibráló királyságokkal, a Jégkirállyal, számos hercegnővel és más rendkívüli karakterekkel ezen a hullámvasúton.

Magasságkorlátozás : 1,3 m

Zóna: Cartoon Network

15. Gumball csodálatos utazása

Gumball és Darwin iskolai természettudományos projektje kicsúszott az irányítás alól, és Elmore városában káosz uralkodik.

Versenyezz a barátaiddal, hogy leszámolj a várost átvenni fenyegető tárgyakkal, és megmentsd a helyzetet.

Magasságkorlátozás: 1,2 m

Zóna: Cartoon Network

16. Lazy Town

Lépj be a LazyTown világába egy interaktív kalandra, amely tele van mászással, kalanddal és izgalmas élményekkel.

Tanulj tánclépéseket Stephanie tánciskolájában, és fedezd fel Robbie Rotten titkos búvóhelyét.

Felhívjuk figyelmét, hogy a „Lazy Town Pirates Adventure” programhoz előzetesen kell helyet foglalni a helyszínen, személyenként 25 dirhamos díj ellenében. A helyek korlátozott számban állnak rendelkezésre.

A lefoglalt időpontokra történő késői érkezés a foglalás elvesztését eredményezheti, új foglalásra nincs garancia.

Magasságkorlátozás: 0,9 m

Zóna: Cartoon Network

IMG Kalandvilág, Dubai – GYIK

1. Mennyibe kerül az IMG World of Adventure jegy?

2. Az IMG World a legnagyobb a világon?

3. Miről ismert az IMG?

4. Mi az öltözködési szabályzat az IMG Worldben?

5. Hány attrakció van az IMG Worldben?

6. Alkalmas felnőttek számára az IMG?

7. Mennyi időt töltesz az IMG Dubaiban?